Kamion Mercedes-Benz 18-44 -96

Shitet nga: Benz 18-44 17 Maj 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 800 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Mercedes-Benz 18-44 bashk me rimorkio

Viti prodhimit 1996

KM 640000

Gjendja Gomave 70%

Kontakt : 00355672017721

dhe : 00355672084710
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim