Kamijon per ngarkim dhe shkarkim mallrash

Shitet nga: astrit 16 Dhj 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Durrës
Kamijoni gjendet ne itali volvo viti i prodhimit 1991
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim