Iveco -99 Brenci -2003

Shitet nga: eno 10 Dhj 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Janè dy kamion ne gjendje shumè te mirè motorike dhe gjenerike janè qè tè dy me dogana tè pagura....Iveko ka 37000 km kurse Bernci ka 280000 km.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim