Furgon VW TT bejme dhe nderrim kundrejt shumes

Shitet nga: agron 28 Nën 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
shitet volkswagen fugon TT me gjendje perfekte , i sapoardhur nga zvicra , me te gjitha sherbimet e kryera me liber , abs, etj makina shitet urgjent per arsye ekonomike cmimi i .diskutushem telefononi sa me shpejt i sapo dogaunar dhe me letra komplet te rregullta deri ne 2 maj 2015 ju lutem telefononi urgjent targat jane ne bagazh AA , mundesi nderrimi me mercedez benz 220 cdi 4 feneresh .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim