Furgon Mercedes 308 CDI i 2001

Shitet nga: Altin 04 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Furgon frigorifer, termoking, 308 CDI, viti i prodhimit 2001, shkon deri ne 0 grade
Furgoni eshte i sapo ardhur nga gjermania dhe ne gjendje perfekte. Kambio manuale, ABS, airbag. 4 pistona 20150 kubik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim