Furgon IVECO Daily 2800

Shitet nga: Landi 09 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Durrës
Viti i prodhimit - fund 2002
3.5 ton perdoret dhe me patente B
izotermik me frigorifer
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim