Furgon Fiat Ducato 2.2 Dizel -09

Shitet nga: Hekuran 14 Sht 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Durrës
Shitet makina FIAT DUCATO 2.2 DIZEL 8+1 vende i importuar nga italia me dogane dhe taksa te paguara mjeti shitet per mos hapje te licenses per munges te patentes D e cila eshte perdorur gjithmon si mjet familjar mjeti si mund te shikohet nga fotot eshte ne gjendje te shkelqyer pune dhe me konsume irizore 7,5 l per 100 km , per me shum informacione kontaktoni ne cel: 0674345381.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim