Fiat Dukato 1.9 tdi -01

Shitet nga: NASUF 17 Sht 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Durrës
FIAT DUKATO 1.9 TDI viti 2001 ngjyre blu e sapo ardhur nga gjermania ne gjendeje te shkelqyer motorike dhe xherike e sapo targuar shum ekonomike goma te sapo vena te reja sherbimet te gjitha te kryera mund te provohet ku te doni shitet ose ndroheht me makin tjeter plus minus diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim