Fadrome JCB e kompletuar me te gjitha proceset,m..

Shitet nga: Saimir 09 Qer 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

14 500 EUR

Komuna: Durrës
shes fadrome jcb viti 93 me te gjitha proceset shitet per arsye mos punesimi fadroma ka 2 kova nje 30 dhe nje 60 ka dhe imjpante cekici
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim