FAST FOOD LEVIZES

Shitet nga: kamion 06 Tet 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makine e pershtatshme per fast food ose pike shitje fruta perime.
Eshte me komandim hidraulik dhe ne gjendje shum te mire pune.

Nuk ka punuar ne shqiperi.
Eshte vertet ne gjendje shum te mire pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim