Caterpillar 312CL

Shitet nga: Edison 15 Nën 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Eskavator Caterpillar 312CL Viti 2004 ne gjendje shum te mire pune,Me 8000 ore pune orgjinale i kompletuar me cekic dhe me kova rezerv.Vetem per bleres serioz.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim