AUTO TRANSPOT @ dhe shitet dhe bejm transpot ita..

Shitet nga: urim 07 Tet 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 EUR

Komuna: Durrës
SHITET Scania i vitit 2000 me marsha 3+3+gjys ne gjendje shum te mire perfekte me siguracion jeshile per nje vit me sherbime te bera ne servisin e skanias ne itali goma te reja shitet per arsye mosperdorimi cmimi minimum25000.eroi pa diskutuar... na kontaktoni vetem serioz ne nr tel.. 0665555270 ju faleminderit per mirkuptimin!..e-mail...urim.taci@icloud.com ....nese jeni te interesuar per transport makinash nga italia per shiperi ne po vezhdojme punen me te dhe te interesuarit te kontaktojne kur te dojne ok flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim