Seadoo 1500cc viti 09 super sport

Shitet nga: seadoo 10 Gsh 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   6 000 LEK

Komuna: Durrës
Makina : Skutera uji
shitet seadoo 1500 kubik 4 kohesh 250 kuaj fuqi.shpejtesia max 80milje ne ore ose (130km)ne ore motorri ka fituar 5 turne kur ka qene jasht shtetit si me i shpejti!motorri ka vetem 100 ore pune!vaj filtra te sapo nderruara dhe per 100 ore pune te tjera.karrel origjinal me letra te rregullta greke..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim