Motor per barka -00

Shitet nga: afrim 28 Maj 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Pjesë dhe pajisje
motor per barka me 28 KV. I perdorur shum shum pak I ardhur nga liqejt e CH
kontakti: shkruani
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim