Motor 25 4t 2009

Shitet nga: krist 30 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Pjesë dhe pajisje
motorr 25 4t viti prodhimit 2009 i sapo ardhur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim