Varka me pedale

Shitet nga: Ervis caka 19 Nën 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Anije me pedale dhe me vela
2 jan me rreshkitese kurse nji e thjesht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim