Skaf

Shitet nga: Berti 17 Nën 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Anije me pedale dhe me vela
Gjatesia 6.5 metra me 2.20...
Pa motorr, me letra...
Cmimi 3000 euro i diskutueshem...
Per me shum informacione cel: 0699467255
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim