Varke lundrimi me vele dhe me motor elektrik+benzi

Shitet nga: Shpetim 24 Nën 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Anije me motor
Detaje: Holland sneak .gjatesia 7.60 gjersia 2.30 material GfK vela 33 Quadrat . M 4 krevate 1 lavaman , furnelle.
Me Spiritus ,Motor 24v etj
In klusiv Karel 3500kg
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim