Varka ne shitje

Shitet nga: klodjan sulaj 18 Tet 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Anije me motor
varka esht ne gjendje shum te mir ...dhe shitet me gjith motorr dhe rimorkjo ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim