Skaf me motor

Shitet nga: GJERGJ 30 Dhj 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Anije me motor
Shitet skaf bashk me karrel,me gjatesi 5.75 m,dhe gjersi 1.7 m.motorre ford bord me shpejtesi max 15 milje/ore,me dokumenta te rregullta... per me teper kontaktoni ne nr e meposhtem,,,,,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim