SKAF

Shitet nga: mero 30 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR   50 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Anije me motor
SHITET SKAF 5M I GJATE ME MOTOR MERKURI 2 KOHESH 40 ,SKAFI DHE MOTORI JANE PRODHIM I 2004, ESHTE ME TE GJITHA LETRAT PER ME SHUM TELEFONONI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim