Barke

Shitet nga: MIRI 05 Nën 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Anije me motor
Barke drruri materjal drru i kuq mogano.2 motorra perkings 122hp
2 monoblloqe 1 per grepa dhe 1 per rrjeta deri ne 1000 metra thellesi
pajisje orjentimi full (RADAR,OLLOT,PLOTER RAYMARINE,RADIO DHENESE & MARRESE)
Banjo.dhome gjumi 2.5 metra e larte me 3 shtreter,guzhine gatimi
IDEALE PER PESHKIM ME GREPA DHE MREXHA apo PESHKIM SPORTIV
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim