Anije Peshkimi

Shitet nga: ledi 01 Dhj 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
Makina : Anije me motor
tratakorce dhe gjueti rrjetash dhe grepash,pajisur me license gjuetie te pergjithsme selektive.
motor 270 iveco,14m gjatesi dhe 4.7 gjeresi.
cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim