Shtepi 2 kateshe private ne Diber

Shitet nga: Mikel 24 Nën 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Dibër
Shit et shtepi 2kateshe ne peshkopi lagja aksioni 2 kat nga 100m2 per kat dha 300m2 trial apo Tok dhe podrum nen tok shpia esht me murr rethues dhe me hipoteke nr c 0692763585
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim