Shtepi prej 120m2 ne Dibër

Shitet nga: Geni 19 Krr 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Dibër
Shtepije private ne lagjen gjok doci te pshkopis
Shtepia ka 4 dhoma te medhaja dhe banjen
ka ballkon te madh dhe 2 podrume
eshte 1 katese me mundesi edhe per kat te dyte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim