Palester e kopletuar

Shitet nga: ardit 15 Dhj 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shitet palester e kompletuar te markes panatta dhe technogym.jan ne gjendje shum te mire gati te reja ,i shes per arsye emigrimi, per me shum informacion kontaktoni ne nr e cel 0682521584
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim