Qen hasky

Shitet nga: Hasky 07 Sht 13:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet qen hasky,1 vjec i vaksinuar shume miqesor me njerzit,shume I paster ,shitet se kam angazhime dhe nuk kam kohe ta mirmbaj,per Cdo info tel ju lutem !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim