samsung galaxy S3 I9305 2gb ram,16gb i RI.

Shitet nga: klevi 06 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Dibër
Ofroj nje Galaxy s3 model Amerikan 3g-4g(lte), me 2gb ram dhe 16gb memorie. 8mpx kamera paresore dhe 1.9 ballore.
Telefoni eshte ne gjendje te re me kuti.(shiko fotot).
Sipas deshires mund ta bej root qe te keni kontroll te plote ne sistem.
per info me contaktoni.
flm per interesimin,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim