Htc ONE m8 gold

Shitet nga: klevi 22 Nën 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 LEK

Komuna: Dibër
Shitet nje celular i markes HTC modeli one M8 firmato HARMAN KARDON 2014.
Telefoni eshte original i zhbllokuar 3g/4g, 32gb, dy kamera paresore dhe nje kamer 5mpx ballore (selfie).
telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer si ne foto dhe ka ngjyre gold para dhe black prapa.
per cdo info mund tme kontaktoni ne tel.
faleminderit per interesimin.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim