Kamera CANON XL H1A

Shitet nga: SHitet kamera 26 Maj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Dibër
Prodhimet : Video kamera
shitet kamera , kamer dasmash , ska me shume se 80 ore pune , e gatshme per cdo prove .kamera ka 4 bateri origjinale ,BLIC , CANTE ORIGJINALE , DHE AKSESORET E TJERE.
cmimi 3200 euro .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim