Sony 1500 HD

Shitet nga: Naim 13 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 LEK

Komuna: Dibër
Prodhimet : Video dhe DVD
shitet kamer sony hd 1500 , HDD 32 gb karte memorje 32gb , blic 160 led , çante + bateri 8000 mA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim