Kompjuter

Shitet nga: erjon 10 Qer 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Prodhimet : Tableta
Shitet dhe nderohet me ndonje motore ose makine plus shtoj diferencen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim