Laptop acer

Shitet nga: qani 16 Tet 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

600 000 LEK

Komuna: Dibër
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Eshte acer aspire v5 ,4gb ram dhe 500 gb hdd, windows 8 dhe dual core i3, cmimi 600 mij leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim