Makina per larje lavatrice pastrim kimik

Shitet nga: Xhelal 23 Shk 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shitet makin per pastrim kimik UNION XP835 viti 2004 15 kg. UNION XP825 viti 2004 10kg. Makinat jan ne gjendje shum te mir
KEMI EDHE TJERA MAKINA PER PASTRIM KIMIK LARJE DHE THARJE GJINDEMI NE SHKUP R.E MAQEDONIS
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim