Pajisje per fure buke, formatriçe,specatriçe dhe..

Shitet nga: Nderim Tuka 04 Dhj 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Hapësirat : Industri dhe Puntori
formatriçe,specatriçe dhe brumatriçe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim