Kasetofon

Shitet nga: Kasetofon 12 Gsh 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofone Makine ne gjendje shume te Mire CD Radio 0686427679
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim