Goma me disqe alumini r20

Shitet nga: niku 07 Dhj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma me disqe alumini R20 ne gjendje te persosur.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim