Disqe bashk me goma

Shitet nga: albin 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR   350 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
okazion. shiten disqe bashke me goma 70% 205 55 r16.nuk ka cmim tjeter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim