Disqe bashk me goma

Shitet nga: albin 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Dibër
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten disqe bashke me goma 205 55 r16
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim