Motor me 4 rota ATV

Shitet nga: Motor me 4 rota ATV 09 Jan 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 2 480 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

550 EUR

Viti: 2000
Komuna: Dibër
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model tjeter
Motor 250cc ne gjendje shume te mire(nuk harxhon vaj fare), ka fuqi terheqese. Ka nevoje per goma dhe ferotat e para duhen nderuar.Nderim i mundshem me makine psh fiat panda, golf 2,benz 190(pa dokumenta) . Per me shume detaje keni fotot
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim