okazion !!Mercedes 200 diesel -91

Shitet nga: benz 27 Nën 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Dibër
Shitet benz 200 nafte viti 1991. Me dokumenta te rregullta.ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.i mbajtur ne menyre perfekte me gjithe sherbimet e kryera.cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim