shitet dhe munsi nrrimi me makin pre foristrrad

Shitet nga: Sharan 02 Qer 06:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Dibër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Sharan
Shitete ne gjenje shum te mir asht per dorur vetem pe r familje asht shum e paster si mrena dhe jasht perferohet rav4 ose l 200
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim