VW Golf benzin -04

Shitet nga: Bashkim Mani 29 Nën 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Makine eshte ardhur nga Greqia, nga dt e hyrjes ne shqiperi ka bere vetem 1.500 klm. Ne gjendje shume shume te mire gjenerike dhe mekanike me sallon mershini, eshte e mundshme qe interesuari mund ta beje kontrollin e mjetit ne cilin servis qe i deshiron. shitet per arsye emigrimi, eshte e mundshme dhe mundesia e n'derimit nese mund te gjejme nje marreveshje...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim