VW Golf 4 1,9 -98

Shitet nga: ardian 08 Dhj 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 LEK

Komuna: Dibër
golf 4 1,9
nafte
i vitit 98
shum ekonomik
2300 lek harxhon peshkopi tiran i testuar
i ardhur nga gjermania para 1 muaji
ne gjendje shum te mir si ne motor dhe gabin
cmimi 3300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim