Renault clio benzin 1.2 -03

Shitet nga: festi 27 Nën 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Dibër
Shitet ose nderrohet me 7vendesh .makina ka vetem 3 muaj ne shqiperi dhe eshte metarga italiane.nuk ka asnje problem mekanik ose te tjera.ne gjendje shum te mir pune.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim