Porsche Cayenne 4.5 Benzin -05

Shitet nga: Flori 16 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Komuna: Dibër
Shitet Porsche Cayenne 4.5 V8.Makina ndodhet ne aktualisht ne Greqi, eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike , sherbimet i ka te gjitha te bera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim