Opel Tigra 1.4 benzin -97

Shitet nga: berti 20 Maj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Dibër
opel tigra 1.4 benzine ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike ...kamjo manuale...me injeksion ...me dokumenta italiane te paguara....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim