OKAZION, Mercedes C 220 dizel -98

Shitet nga: albin 24 Sht 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Komuna: Dibër
shitet c classe 220 i vitit 98 me letra te paguara deri ne gushte te 2016 gjithashtu posedon dhe kartoni jeshil per jashte deri ne 15 07 2016,goma dhe amortizator te ri vaj dhe filtra te gjitha te nderuara drita xeno etj .ne gjendje prefekte.ose nderohet me audi a4 2001 e siper ose c classe 2001 e siper
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim