Mercedes-benz c270 -03

Shitet nga: indrit 20 Tet 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Dibër
Ne gjendje sh te mir motorike dhe xhenerike.....te gjith sherbimet e bera para 2 javesh....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim