Mercedes benz 220 cdi -02

Shitet nga: Arber 06 Nën 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Dibër
Makina esht e sapoardhur NGA Italia esht shum ne gjendje te mir,ka dogan dhe siguracion per nje vit vetem se targat i mungojn,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim